O nás

Společnost B&B systems plus, a.s. se zaměřuje na přírodní energetické zdroje, které mají schopnost částečné či úplné obnovy, a to především v  oblastech:

  • energie slunce, fotovoltaické systémy
  • bioplyn či skládkový plyn
  • výroba dřevěných pelet

Firma B&B systems plus, a.s. je generálním dodavatelem fotovoltaických solárních elektráren v průmyslových zónách, pro rodinné domy, na střešní plochy hal výrobních a logistických center. Poskytuje komplexní služby formou dodávky na klíč, tj. od první nezávazné konzultace po kompletní realizaci a servis. Společnost nenabízí nic, co by si sama nevyzkoušela. Vedle realizací pro investory provozuje několik svých menších elektráren. S každou stavbou postupně prošla všemi legislativními a technologickými postupy ke zdárnému zprovoznění. Zná ekonomické a právní prostředí trhu, umí poradit a hájit investorovy zájmy. Od roku 2008 dokázala firma velmi úspěšně obstát v extrémně turbulentních podmínkách, které s sebou nesl atypický boom fotovoltaiky a realizovala přes 60 MW výkonu solárních elektráren v Česku a na Slovensku.

Společnost navazuje na svoji dlouholetou zkušenost, kdy působila pod názvem Solar systems, a.s. rozšiřuje své portfolio o novinky.

Dalšími oblastmi zájmu je využití biomasy na pelety, anebo k přímému spalování s využitím tepla pro výrobu elektrické energie. Firma B&B systems plus, a.s. realizuje stavby v oblasti zpracování dřevního odpadu do formy peletek  a připravuje řadu dalších.

Připravujeme projekty bioplynových stanic v Čechách a v Polsku.

 
RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2021

© 2012, B&B systems plus, a.s. – Specialisté na bioplynové stanice a peletárny